Bank tashkiliy tuzilmasi

Boshqaruv raisi
Jo’raev Baxtiyor To’ymuratovich
  • Qabul qilish kunlari: Haftaning dushanba, chorshanba va juma kunlari
  • Qabul vaqti:09:00-11:00
  • Telefon: 0 374 298-10-00
Boshqaruv raisi o'rinbosari
Turajanova Olmahon Yusupjanovna
  • Qabul qilish kunlari: Haftaning seshanba, chorshanba va juma kunlari
  • Qabul vaqti:09:00-11:00
  • Telefon: 0 374 298-10-00
Boshqaruv raisi o'rinbosari
Rahmanov Abdunosir Sodiqovich
  • Qabul qilish kunlari:Haftaning seshanba, payshanba va shanba kunlari
  • Qabul vaqti:09:00-11:00
  • Telefon: 0 374 298-10-00
Boshqaruv raisi o'rinbosari
Xasanov Jasur Ibragimovich
  • Qabul qilish kunlari:Haftaning seshanba, payshanba va shanba kunlari
  • Qabul vaqti:09:00-11:00
  • Telefon: 0 374 298-10-00
Boshqaruv raisi o'rinbosari
Muhitdinov Sherzodbek Zaxritdinovich
  • Qabul qilish kunlari:Haftaning seshanba, payshanba va shanba kunlari
  • Qabul vaqti:09:00-11:00
  • Telefon: 0 374 298-10-00
Boshqaruv raisi o'rinbosari
Shamsiddinov Saidjon Shamsiddinovich
  • Qabul qilish kunlari:Haftaning seshanba, payshanba va shanba kunlari
  • Qabul vaqti:09:00-11:00
  • Telefon: 0 374 298-10-00
Kreditlash va anderrayting departamenti
Xudaynazarov Umrbek Samandarovich
Tavakkalchiliklarni boshqarish departamenti
Alixonov Xikmatillo Xoshimovich -v.v.b.
Mijozlar bilan ishlash va sotish departamenti
Haydarov Shavkatbek Nosirjonovich
Moliya departamenti
Muhitdinov Sherzodbek Zaxritdinovich
Chakana biznes departamenti
Maxmudov Akmaljon Komilovich
Operatsion faoliyat departamenti
Kadirov Bobirbek Muhibbilayevich
Xazina departamenti
Han Aleksandr Vyacheslavovich
Informatsion texnologiyalar departamenti
Gafurov Azizjon Astatjanovich
Bank texnologiyalarini rivojlantirish departamenti

Tarmoqlarni muvofiqlashtirish va qo’llab-quvvatlash departameti
Ruziev Otabek Mamirovich
Bosh buxgalter
Irgashev Nodirbek Rustamovich
Filial: Amaliyot boshqarmasi
Boshqaruvchisi: Yuldashev Sherzodbek Ne'matovich
Filial: Andijon bo'linmasi
Boshqaruvchisi: Nazarov Muzaffar Muxitdinovich
Filial: Asaka
Boshqaruvchisi: Ortiqov Muxiddinxon Muydinxonovich
Filial: Shahrixon
Boshqaruvchisi: Usmonov Ziyodullaxon Mutalievich
Filial: Nodirabegim
Boshqaruvchisi: Abdurahmonov Durbek Ozodbekovich
Filial: Chinobod
Boshqaruvchisi: Boltaboev Otabek Ummatovich
Filial: Xo'jaobod
Boshqaruvchisi: Ahmedov Iskandar Ravshanovich
Filial: Qo'rg'ontepa
Boshqaruvchisi: Ahmedov G’ofurjon G’ulomjonovich
Jalaquduq bo'linmasi
Boshlig'i: Otabekov Obidjon Tohirjonovich
Filial: Istiqbol
Boshqaruvchisi: Mo’ydinov Ahrorjon Qo’ziboyevich
Filial: Quvasoy
Boshqaruvchisi: Yuldashev Xusniddin Rustamovich
Filial: Qo'qon
Boshqaruvchisi: Rahimov Abrorjon Muhammadyusofovich
Filial: Marg'ilon
Boshqaruvchisi: Madaminov Rashidjon Rustamjonovich
Filial: Yuksalish
Boshqaruvchisi: Otavaliyev Jaxongir Yaxyoyivich
Filial: Toshkent
Boshqaruvchisi: Hamroqulov Eldor Mirkomilovich
Filial: Yakkasaroy
Boshqaruvchisi: Mirsalikov Mirazim Mirzayusupovich
Filial: Aviasozlik
Boshqaruvchisi: Murodov Baxtiyor Rahmatullaevich
Filial: Yangiyo'l
Boshqaruvchisi: Jo'raqulov Bexzod Nazarqosimovich
Filial: Chinoz
Boshqaruvchisi: Usmonov Bekzod Sabirjanovich
Filial: Olmaliq
Boshqaruvchisi: Abduhakimov Jamoliddin Abduhakimovich
Filial: Samarqand
Boshqaruvchisi: Nizamov Umid Najimovich
Filial: Buxoro
Boshqaruvchisi: Muxtarov Alisher Qosimovich
Filial: Navoi
Boshqaruvchisi: Shernazarov Xikmatullo Shukurilloevich
Filial: Qarshi
Boshqaruvchisi: Ochilov Jahongir Mahmashoevich
Filial: Termiz
Boshqaruvchisi: Xo’janov Muzaffar Soatovich
Filial: Urgench
Boshqaruvchisi: Xudaynazarov Umrbek Samandarovich
Filial: Nukus
Boshqaruvchisi: Qodirov Ziyodbek Erkinovich
Filial: Denov
Boshqaruvchisi: Raimqulov Jasur Imomqulovich
Filial: Chilonzor
Boshqaruvchisi: Abdullaev Nurilla Xikmatullaevich
Filial: Guliston
Boshqaruvchisi: Astatov Sanjar Bahtiyorovich
Filial: Jizzax
Boshqaruvchisi: Erkaboyev Dilmurod Normurodovich
Filial: Shayxontoxur
Boshqaruvchisi: Qurbonov Jamshid Salaxutdinovich
Filial: Bog'ishamol
Boshqaruvchisi: Shakarov Mirolim Muradimovich
Filial: Angren
Boshqaruvchisi: Baymatov Abdurashid Abdulhalikovich
Filial: Farg'ona mintaqaviy
Boshqaruvchisi: Sharipov Abdukaxxor Muhamadjonovich
Filial: Namangan mintaqaviy
Boshqaruvchisi: Ergashev Uktamjon Yuldashevich
Filial: Urgut
Boshqaruvchisi: Rahmatov Dilshod Xusanovich
Filial: Chirchiq
Boshqaruvchisi: Ernazarov Furqat Mahmarajabovich
Filial: Chust
Boshqaruvchisi: Sadikov Saidjon Olimjonovich
Filial: Xorazm mintaqaviy
Raxbari: Atajanov Azamat Shavkatovich
Filial: Xazorasp
Raxbari: Abdullaev Dilshod Abdullaevich
Filial: Yunusobod
Raxbari: Savurbaev Zafar Abdumuminovich
Filial: Uchtepa
Raxbari: Narziev Umidjon Bahrillaevich
Filial: Qashqadaryo mintaqaviy
Raxbari: Isaev O'ktam Asalovich
Filial: Kattaqo'rg'on
Raxbari: Alimardanov Sindor
Filial: Nurafshon
Raxbari: Ganiyev Iskandar
Filial: Shahrisabz
Raxbari: Qudratov Salim Temurovich

HAMKOR MOBILEO'z mablag'ingiz ustida
nazorat qulayligi

HAMKOR MOBILEBir vaqtni o'zida bir nechta kartalarni
boshqarish

HAMKOR MOBILEOmonatlarni onlayn tarzda
rasmiylashtirish

HAMKOR MOBILETo’lovlarni uyingizdan
chiqmasdan amalga oshiring.