Bank tashkiliy tuzilmasi

Boshqaruv raisi
Xasanov Jasur Ibragimovich
  • Qabul qilish kunlari: Haftaning dushanba, chorshanba va juma kunlari
  • Qabul vaqti:09:00-11:00
  • Telefon: 0 374 298-10-00
Boshqaruv raisi o'rinbosari
Turajanova Olmahon Yusupjanovna
  • Qabul qilish kunlari: Haftaning seshanba, chorshanba va juma kunlari
  • Qabul vaqti:09:00-11:00
  • Telefon: 0 374 298-10-00
Boshqaruv raisi o'rinbosari
Rahmanov Abdunosir Sodiqovich
  • Qabul qilish kunlari:Haftaning seshanba, payshanba va shanba kunlari
  • Qabul vaqti:09:00-11:00
  • Telefon: 0 374 298-10-00
Boshqaruv raisi o'rinbosari
Jo’raev Baxtiyor To’ymuratovich
  • Qabul qilish kunlari:Haftaning seshanba, payshanba va shanba kunlari
  • Qabul vaqti:09:00-11:00
  • Telefon: 0 374 298-10-00
Moliya departamenti
Ortikov Muhiddinhon Mo'ydinhonovich
Kreditlash va anderrayting departamenti
Shamsiddinov Saidjon Shamsiddinovich
Risklarni boshqarish departamenti
Soliev Ulug’bek Jo’raboevich
Mijozlar bilan ishlash va sotish departamenti
Haydarov Shavkatbek Nosirjonovich
Xazina departamenti
Mamasaliev Sherzodbek Orifjonovich
Chakana biznes departamenti
Maxmudov Akmaljon Komilovich
Bank tarmoqlarini boshqarish va rivojlantirish departamenti
Irgashev Nodirbek Rustamovich
Operatsion faoliyat departamenti
Ro’ziev Otabek Mamirovich
Tashqi iqtisodiy faoliyat departamenti
Han Aleksandr Vyacheslavovich
Informatsion texnologiyalar departamenti
Valiyev Azizbek Mutalibjonovich - v.v.b.
Bank texnologiyalarini rivojlantirish departamenti
Goziev Shamshodbek Dilshodovich
Bosh buxgalter
Kadirov Bobirbek Muxibbilaevich
Filial: Amaliyot boshqarmasi
Boshqaruvchisi: Yuldashev Sherzodbek Ne'matovich
Filial: Andijon bo'linmasi
Boshqaruvchisi: Nazarov Muzaffar Muxitdinovich
Filial: Asaka
Boshqaruvchisi: Ergashev Muhammadhamid Abdulazizovich
Filial: Shahrixon
Boshqaruvchisi: Usmonov Ziyodullaxon Mutalievich
Filial: Nodirabegim
Boshqaruvchisi: Abdurahmonov Durbek Ozodbekovich
Filial: Chinobod
Boshqaruvchisi: Boltaboev Otabek Ummatovich
Filial: Xo'jaobod
Boshqaruvchisi: Abdullayev Hayrullo Ibrohimovich
Filial: Qo'rg'ontepa
Boshqaruvchisi: Yuldashev Adhamjon Abdullajonovich
Jalaquduq bo'linmasi
Boshlig'i: Otabekov Obidjon Tohirjonovich
Filial: Istiqbol
Boshqaruvchisi: Madaliyev Erkin Qodirovich
Filial: Quvasoy
Boshqaruvchisi: Maxsudov Farxod Tolqundjanovich
Filial: Qo'qon
Boshqaruvchisi: Azimov Bexzod Xasanovich
Filial: Marg'ilon
Boshqaruvchisi: Madaminov Rashidjon Rustamjonovich
Filial: Yuksalish
Boshqaruvchisi: Otavaliyev Jaxongir Yaxyoyivich
Filial: Toshkent
Boshqaruvchisi: Hamroqulov Eldor Mirkomilovich
Filial: Yakkasaroy
Boshqaruvchisi: Mirsalikov Mirazim Mirzayusupovich
Filial: Aviasozlik
Boshqaruvchisi: Talipov Orifjon Adilovich
Filial: Yangiyo'l
Boshqaruvchisi: Jo'raqulov Bexzod Nazarqosimovich
Filial: Chinoz
Boshqaruvchisi: Usmonov Bekzod Sabirjanovich
Filial: Olmaliq
Boshqaruvchisi: Abduhakimov Jamoliddin Abduhakimovich
Filial: Samarqand
Boshqaruvchisi: Nizamov Umid Najimovich
Filial: Buxoro
Boshqaruvchisi: Muxtarov Alisher Qosimovich
Filial: Navoi
Boshqaruvchisi: Shernazarov Xikmatullo Shukurilloevich
Filial: Qarshi
Boshqaruvchisi: Oromov Baxrom Ostonovich
Filial: Termiz
Boshqaruvchisi: Xo’janov Muzaffar Soatovich
Filial: Urgench
Boshqaruvchisi: Xudaynazarov Umrbek Samandarovich
Filial: Nukus
Boshqaruvchisi: Qodirov Ziyodbek Erkinovich
Filial: Denov
Boshqaruvchisi: Raimqulov Jasur Imomqulovich
Filial: Chilonzor
Boshqaruvchisi: Abdullaev Nurilla Xikmatullaevich
Filial: Guliston
Boshqaruvchisi: Raximov Abrorjon Muxammadyusufovich
Filial: Jizzax
Boshqaruvchisi: Erkaboyev Dilmurod Normurodovich
Filial: Shayxontoxur
Boshqaruvchisi: Qurbonov Jamshid Salaxutdinovich
Filial: Bog'ishamol
Boshqaruvchisi: Shakarov Mirolim
Filial: Angren
Boshqaruvchisi: Baymatov Abdurashid Abdulhalikovich
Filial: Farg'ona mintaqaviy
Boshqaruvchisi: Sharipov Abdukaxxor Muhamadjonovich
Filial: Namangan mintaqaviy
Boshqaruvchisi: Ergashev Uktamjon Yuldashevich
Filial: Urgut
Boshqaruvchisi: Rahmatov Dilshod Xusanovich
Filial: Chirchiq
Boshqaruvchisi: Xojimatov Murodil Qodirovich
Filial: Chust
Boshqaruvchisi: Sadikov Saidjon Olimjonovich
Filial: Xorazm mintaqaviy
Raxbari: Atajanov Azamat Shavkatovich
Filial: Xazorasp
Raxbari: Abdullaev Dilshod Abdullaevich
Filial: Yunusobod
Raxbari: Savurbaev Zafar Abdumuminovich
Filial: Uchtepa
Raxbari: Narziev Umidjon Bahrillaevich
Filial: Qashqadaryo mintaqaviy
Raxbari: Isaev O'ktam Asalovich

HAMKOR MOBILEO'z mablag'ingiz ustida
nazorat qulayligi

HAMKOR MOBILEBir vaqtni o'zida bir nechta kartalarni
boshqarish

HAMKOR MOBILEOmonatlarni onlayn tarzda
rasmiylashtirish

HAMKOR MOBILETo’lovlarni uyingizdan
chiqmasdan amalga oshiring.